sobota, 10 kwietnia
Shadow

Sukienka-kombinacja w modnym odcieniu „szkarłatny płomień”

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Na romantyczną randkę powtórz jeden z wieczorowych obrazów Iriny Shayk – połącz czerwoną sukienkę z dopasowaną czarną kurtką, ozdobioną satynowymi klapami. Mała kopertówka z oryginalnym wystrojem, kolczyki i minimalistyczne sandały z cienkimi paskami dopełnią zestawu”.

Sukienka-kombinacja prawdziwego sezonowego odcienia Flame Scarlet-idealna na wieczorne wydarzenie lub randkę. Minimalistyczny design nie odwraca uwagi od koloru, a lśniąca satynowa tkanina podkreśla tylko jego jasność. Podobne modele wciąż w modnej kombinacji sukienek pojawiły się na pokazach SS ‚ 20 W Gucci, Ermanno Scervino i Burberry. Dekolt na huśtawce akcentuje dekolt, a lekko dopasowany krój nadaje się do figur różnych typów.

Szczegół:

  • Własna produkcja TOPTOP STUDIO (Rosja, Sankt Petersburg);
  • Scarlet Flame (szkarłatny płomień) – aktualny odcień sezonu SS ‚ 20 od Pantone Color Institute;
  • Sukienki-kombinacje – trend podium SS ‚ 20 z pokazami Gucci, Ermanno Scervino i Burberry;
  • Lekko dopasowany krój pasuje do figur różnego typu;
  • Rocker dekolt akcentuje dekolt;
  • Pasy z regulacją długości;

W składzie: 100% Terylene-trwały, odporny na zgniatanie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.